Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz
TOPlist
Akce


Kryštof: Život je krásný
Kryštof: Život je krásný

Koncert
Kdy: 13.02.2024
Čas: 19:00
Kde: Vsetín, DŮM KULTURY VSETÍN
Beskydy
Vsetín

KRYŠTOF V ÚNORU ZAHÁJÍ SVÉ TURNÉ VE VSETÍNSKÉM DOMĚ KULTURY

„Život je krásný“, takto optimisticky pojmenovala populární kapela Kryštof své jarní klubové turné, které zahájí na Valašsku. První zastávkou ze 14 českých měst bude právě město Vsetín a jeho kulturní dům. Zavzpomínat na již legendární hity, ale i poslechnout si nové písně čerstvých bronzových slavíků, můžete ve velkém sále kulturního domu v úterý 13. února 2024. Koncert odstartuje v 19 hodin. Předprodej vstupenek bude zahájen 27. listopadu.

„Kapela Kryštof u nás koncertovala naposledy v roce 2016, předtím v roce 2013 – zavítá k nám tedy potřetí. Richarda Krajča, který je zároveň i výborným hercem, mohlo vsetínské publikum naposledy vidět v představení ‚Všechny báječný věci‘ na začátku letošního roku,“ vzpomíná produkční Domu kultury Vsetín Eva Hennelová. „Kryštof vždy na pódiu předvedli naprosto skvělou show, kterou pokaždé navštívilo více než 2000 diváků,“ dodává s pozváním na únorový koncert produkční Hennelová.

Nadcházející jarní klubové turné se váže k singlu „Život je krásny“, který kapela vydala k filmu „Gump – jsme dvojka“. Pozitivní a veselá píseň se promítla také do designu turné, který září barvami. Kapela navštíví během února a března celkem 14 měst. Právě Vsetín bude její první zastávkou.

Koncerty v klubech a sálech si získaly u fanoušků velkou oblibu. „Intimní atmosféra a kapela téměř na dosah vždy slibují nezapomenutelné hudební zážitky,“ zve kapela na své jarní koncerty, na kterých zahraje nejen nové písně, ale také řadu již legendárních hitů. „Nenechte si ujít předprodej, který startuje v pondělí 27. listopadu v 9 hodin na stránkách kapely www.krystof.net a od 14 hodin na pokladně kina Vatra ve Vsetíně,“ dodává závěrem Eva Hennelová.

Mgr. Veronika Ježíková
www.dkvsetin.cz


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz